Monitor, Monitors and Desktop
د.إ500.00 Original price was: د.إ500.00.د.إ200.00Current price is: د.إ200.00.
Add to cart
Monitor HP 22-Inch FHD HDMI DP VGA (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
| Resolution | Full HD (1920 x 1080) |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Ports | HDMI and VGA (some models add DisplayPort) |
| Eye Health | Low Blue Light mode and Flicker-Free technology |
| Mounting | VESA compatible for desk arms or wall mounting |
| Weight with stand | 2.45 kg (5.4 lbs) |
Monitor, Monitors and Desktop
د.إ1,000.00 Original price was: د.إ1,000.00.د.إ400.00Current price is: د.إ400.00.
Add to cart
Monitor HP 27-Inch Full HD Black computer monitor (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
| Brand | HP |
| Screen Size | 27 Inch |
| Resolution | Full HD (1920 x 1080) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Ports | HDMI, USB and VGA (some models add DisplayPort) |
| Eye Health | Low Blue Light mode and Flicker-Free technology |
| Mounting | VESA compatible for desk arms or wall mounting |
| Weight with stand | 4.5 kg (10 lbs) |


