Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ650.00 Original price was: د.إ650.00.د.إ450.00Current price is: د.إ450.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7040 6th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i5 6400T 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7040 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i5 6400T up to 2.8 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ750.00 Original price was: د.إ750.00.د.إ550.00Current price is: د.إ550.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7040 6th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i7 6400T 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7040 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i7 6400T up to 2.8 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ850.00 Original price was: د.إ850.00.د.إ650.00Current price is: د.إ650.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i5 8500T 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i5 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ950.00 Original price was: د.إ950.00.د.إ750.00Current price is: د.إ750.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i5 8500T, 16GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i5 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ1,150.00 Original price was: د.إ1,150.00.د.إ850.00Current price is: د.إ850.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i7 8500T up to 3.5GHz, 16GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i7 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ1,050.00 Original price was: د.إ1,050.00.د.إ750.00Current price is: د.إ750.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i7 8500T up to 3.5GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i7 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ1,150.00 Original price was: د.إ1,150.00.د.إ850.00Current price is: د.إ850.00.
Add to cart
DELL OptiPlex 7060 SFF High Performance Business Desktop with Intel Core i5-8500 3.0GHz 6-core CPU, 16GB RAM, 256GB M.2 SSD, Keyboard, Mouse, Windows 10 Professional (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 |
| CPU Model Name | Intel Core i5 8500 up to 3 GHz |
| Ram | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
All in One (AIO), Monitor
د.إ1,500.00 Original price was: د.إ1,500.00.د.إ1,050.00Current price is: د.إ1,050.00.
Add to cart
DELL Optiplex 7460 AIO Core i5 8th Gen 8GB Ram 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Quality
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model name | Optiplex 7460 AIO |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| CPU model | Core i5 - 8500 |
| CPU speed | 4.1 GHz |
| Graphics card description | Integrated Graphics |
| Screen size | 23.8 Inches 1920x1080 FHD |
| Ram | 8 GB |
| Stroge | 256 GB |
All in One (AIO), Monitor
د.إ1,600.00 Original price was: د.إ1,600.00.د.إ1,150.00Current price is: د.إ1,150.00.
Add to cart
HP EliteOne 800 G4 All in One (AIO) Core i5 8th Gen 8GB Ram 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Quality
0 out of 5
| Brand | HP |
| Model name | EliteOne 800 G4 AIO |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| CPU model | Core i5 - 8500 |
| CPU speed | 4.1 GHz |
| Graphics card description | Integrated Graphics |
| Screen size | 23.8 Inches 1920x1080 FHD |
| Ram | 8 GB |
| Stroge | 256 GB |










