Lenovo, ThinkPad
د.إ1,800.00 Original price was: د.إ1,800.00.د.إ1,100.00Current price is: د.إ1,100.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad P50 core i7 6th gen 16 GB RAM 512 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
Lenovo, ThinkPad
د.إ2,100.00 Original price was: د.إ2,100.00.د.إ1,020.00Current price is: د.إ1,020.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad T14 core i5 10th Gen 16 GB RAM 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
Lenovo, ThinkPad
د.إ1,450.00 Original price was: د.إ1,450.00.د.إ1,250.00Current price is: د.إ1,250.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad T14 Core i7 10th gen 16 GB RAM 512 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
Lenovo, ThinkPad
د.إ1,080.00 Original price was: د.إ1,080.00.د.إ700.00Current price is: د.إ700.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad T470s core i5 6th gen 8 GB RAM 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
Lenovo, ThinkPad
د.إ1,300.00 Original price was: د.إ1,300.00.د.إ825.00Current price is: د.إ825.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad T470s core i7 7th gen 16 GB RAM 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
Lenovo, ThinkPad
د.إ1,200.00 Original price was: د.إ1,200.00.د.إ700.00Current price is: د.إ700.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad T470s core i7-6th gen 8 GB RAM 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
Lenovo, ThinkPad
د.إ850.00 Original price was: د.إ850.00.د.إ625.00Current price is: د.إ625.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad T480 Core i5 8th Gen 8 GB RAM 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Lenovo |
| Model Name | THINKPAD T480 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Generation | 8th |
| RAM Size | 8GB |
| Internal Memory | 256GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Whats in the Box | AC Adapter & Laptop |
| Average Battery Life | 3-4 Hrs |
| Keyboard Language | English |
| Features | Build in Speaker |
| USB Ports | Yes |
| HDMI Ports | Yes |
Lenovo, ThinkPad
د.إ1,050.00 Original price was: د.إ1,050.00.د.إ800.00Current price is: د.إ800.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad T480 Core i7 8th Gen 8 GB RAM 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Lenovo |
| Model Name | THINKPAD T480 |
| Processor | Intel Core i7 |
| Generation | 8th |
| RAM Size | 8GB |
| Internal Memory | 256GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Whats in the Box | AC Adapter & Laptop |
| Average Battery Life | 3-4 Hrs |
| Keyboard Language | English |
| Features | Build in Speaker |
| USB Ports | Yes |
| HDMI Ports | Yes |
Lenovo, ThinkPad
د.إ750.00 Original price was: د.إ750.00.د.إ500.00Current price is: د.إ500.00.
Add to cart
Lenovo Thinkpad X280 Core i5 8th Gen 8 GB RAM 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Lenovo |
| Model Name | THINKPAD X280 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Generation | 8th |
| RAM Size | 8GB |
| Internal Memory | 256GB |
| Screen Size | 12.5 inch |
| Whats in the Box | AC Adapter & Laptop |
| Average Battery Life | 3-4 Hrs |
| Keyboard Language | English |
| USB Ports | Yes |










