Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ650.00 Original price was: د.إ650.00.د.إ450.00Current price is: د.إ450.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7040 6th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i5 6400T 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7040 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i5 6400T up to 2.8 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ750.00 Original price was: د.إ750.00.د.إ550.00Current price is: د.إ550.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7040 6th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i7 6400T 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7040 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i7 6400T up to 2.8 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ850.00 Original price was: د.إ850.00.د.إ650.00Current price is: د.إ650.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i5 8500T 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i5 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ950.00 Original price was: د.إ950.00.د.إ750.00Current price is: د.إ750.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i5 8500T, 16GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i5 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ1,150.00 Original price was: د.إ1,150.00.د.إ850.00Current price is: د.إ850.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i7 8500T up to 3.5GHz, 16GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i7 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ1,050.00 Original price was: د.إ1,050.00.د.إ750.00Current price is: د.إ750.00.
Add to cart
DELL OPTIPLEX 7060 8th Gen Micro Business Desktop Computer, Intel Quad Core i7 8500T up to 3.5GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 Micro |
| CPU Model Name | Intel Core i7 8500T up to 3.5 GHz |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
| Weight | 3 Pound |
Desktops, Monitor, Monitors and Desktop
د.إ1,150.00 Original price was: د.إ1,150.00.د.إ850.00Current price is: د.إ850.00.
Add to cart
DELL OptiPlex 7060 SFF High Performance Business Desktop with Intel Core i5-8500 3.0GHz 6-core CPU, 16GB RAM, 256GB M.2 SSD, Keyboard, Mouse, Windows 10 Professional (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model | Optiplex 7060 |
| CPU Model Name | Intel Core i5 8500 up to 3 GHz |
| Ram | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVME M2 SSD |
| Display Resolution Maximum | 2560 x 1600 |
| Ports | HDMI, USB |
| Operating System | Window 10 pro / Window 11 |
| Colour | Black |
Desktops, HP
د.إ875.00 Original price was: د.إ875.00.د.إ500.00Current price is: د.إ500.00.
Add to cart
HP EliteDesk /ProDesk 800G2 /600G2 Desktop Mini, Intel Core i5 6500T- 8GB RAM 256GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5
Brand: HP Model: EliteDesk /ProDesk 800G2 /600G2 MINI PROCESSOR: Intel Core i5 6500T- 2.5GHz 3.1GHz Turbo, Quad Core RAM: Installed 8GB RAM, Supported up to 16GB STORAGE: 256GB SSD, supported up to 1TB SSD Graphic: Integrated Intel HD Graphics 530








