Dell, Latitude
د.إ1,020.00 Original price was: د.إ1,020.00.د.إ800.00Current price is: د.إ800.00.
Add to cart
Dell Latitude 5320 Core i5 11th gen 8GB 256GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
- Brand: Dell Model: Latitude 5320 Display: 13.3-inch FHD (1920 x 1080) Anti-Glare IPS display. Storage: 256GB, 512GB, or up to 1TB PCIe NVMe M.2 SSD CPU: Intel Core i5-1135G7 (Quad-Core, Turbo up to 4.40 GHz) Memory: 8GB or 16GB DDR4 RAM Operating System: Windows 10 Pro
Dell, Latitude
د.إ1,200.00 Original price was: د.إ1,200.00.د.إ1,060.00Current price is: د.إ1,060.00.
Add to cart
dell latitude 5320 core i5 11th gen16 GB 512 GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model name | Latitude 5320 |
| Screen size | 13.3 Inches |
| Colour | Black |
| Hard disk size | 512 GB |
| CPU model | Core i5 |
| Installed RAM memory size | 16 GB |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Special features | Keyboard |
| Graphics card description | Integrated |
Dell, Latitude
د.إ800.00 Original price was: د.إ800.00.د.إ650.00Current price is: د.إ650.00.
Add to cart
dell latitude 5400 core i5 8th gen 8 GB RAM 256 GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
Brand: DELL Model: Latitude 5400 Processor: Intel Core i5 8th Gen (4 Cores and 8 Threads) Speed: 1.90 GHz. Max Turbo Speed: 4.80 GHz. Memory: 8GB DDR4 RAM (upgradeable up to 32GB) Storage: 256GB PCIe NVMe SSD and replace it with a 512GB, 1TB, or 2TB Display: 14-inch Full HD (1920x1080) Anti-Glare screen Graphics: Integrated Intel UHD Graphics 620 Operating System: Windows 10 Pro or Windows 11
Dell, Latitude
د.إ1,100.00 Original price was: د.إ1,100.00.د.إ880.00Current price is: د.إ880.00.
Add to cart
dell latitude 5400 core i7 8th gen 16 GB RAM 256 GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
- Processor: Intel Core i7-8665U 4 (Cores, 8 Threads.)
- Speed: 1.90 GHz. Max Turbo Speed: 4.80 GHz.
- Memory: 16GB DDR4 RAM (upgradeable up to 32GB)
- Storage: 256GB PCIe NVMe SSD and replace it with a 512GB, 1TB, or 2TB M.2 NVMe SSD.
- Display: 14-inch Full HD (1920x1080) Anti-Glare screen
- Graphics: Integrated Intel UHD Graphics 620
- Operating System: Windows 10 Pro or Windowa 11
Dell, Laptops, Latitude
د.إ1,150.00 Original price was: د.إ1,150.00.د.إ900.00Current price is: د.إ900.00.
Add to cart
DELL LATITUDE 5410 Core i5 10th Gen16GB RAM 512GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
Processor: Intel Core i5 10th Gen- 1.6GHz up to 4.20 GHzQuad-core
RAM: 16GB DDR4 (expandable up to 32GB or 64GB)
Storage: 512GB Installed - Up to 2TB NVMe
Display: 14.0- an anti-glare- Full HD (1920x1080) IPS
Graphics: Intel UHD Graphics.
Dell, Latitude
د.إ1,300.00 Original price was: د.إ1,300.00.د.إ1,000.00Current price is: د.إ1,000.00.
Add to cart
DELL LATITUDE 5410 Core i7 10th Gen16GB RAM 512GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
| Brand | Dell |
| Model Name | LATITUDE 5410 |
| Processor | Intel Core i7 |
| Generation | 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphics | INTEL(R) UHD GRAPHICS |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Screen Size | 13.9 inch |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Keyboard Language | United State |
Dell, Laptops, Latitude
د.إ1,180.00 Original price was: د.إ1,180.00.د.إ975.00Current price is: د.إ975.00.
Add to cart
DELL LATITUDE 5420 Core i5 11th Gen16GB RAM 256GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
Specifications.
- Processor: Intel Core i5-1135- 2.2GHz 4.4GHz Max Turbo Speed.
- Memory: 16GB DDR4 RAM (3200 MHz) Supported up-to 64GB( 2 X 32GB)
- Storage: 256GB NVMe M.2 SSD (expandable)
- Display: 14-inch Full HD (\(1920 \times 1080\)) Anti-Glare
- Graphics: Intel Iris Xe or Intel UHD Graphics
- OS: Windows 10 Pro or Windows 11 Pro.
Dell, Latitude
د.إ1,400.00 Original price was: د.إ1,400.00.د.إ1,165.00Current price is: د.إ1,165.00.
Add to cart
DELL LATITUDE 5420 Core i7 11th Gen 16GB RAM 512GB SSD (PRE-OWNED) PREMIUM GRADE
0 out of 5
- Processor: Intel Core i7-1185G7 2.8GHz to Max Turbo speed 4.7GHz (Quad-Core) 4 Cores, 8 Threads .
- RAM: 16GB DDR4 (3200MHz) Upgradeable up-to 64GB
- Storage: Installed 512GB PCIe NVMe M.2 SSD Upgradeable 2TB SSD
- Display: 14-inch FHD 1920 x 1080- Anti-Glare IPS
- Graphics: Integrated Intel Iris Xe Graphics
- OS: Windows 10/11 Pro
Dell, Latitude
د.إ800.00 Original price was: د.إ800.00.د.إ640.00Current price is: د.إ640.00.
Add to cart
Dell Latitude 5490 core i5 8th gen 8 GB 256 GB SSD (Pre-Owned) Premium Grade
0 out of 5















